Кременчуцький район, Полтавська область

УВАГА! Бюджет участі Полтавської області!

Шановні жителі Новознам’янської об’єднаної сільської територіальної громади!

Запрошуємо Вас до співпраці в Бюджеті участі Полтавської області!

Відповідно до Обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 рр.» інформуємо Вас про можливість участі мешканців нашої громади в Бюджеті участі Полтавської області.

Бюджет участі Полтавської області – це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців Полтавської області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації. Кошти обласного та місцевих бюджетів 50/50 спрямовуються на реалізацію кращих проектів розвитку громад, які надійшли до обласної ради від мешканців Полтавської області. Загальний обсяг бюджету участі Полтавської області на бюджетний рік складає 4 млн грн. Максимальна вартість одного проекту 100 тис. грн.

Проект повинен бути спрямований на вирішення певної проблематики в сфері:

- енергозбереження;

- безпеки та громадського порядку;

- навколишнього середовища;

- комунального господарства;

- культури та освіти;

- спорту та туризму.

Впровадження Бюджету участі Полтавської області здійснюється щорічно відповідно до Положення про бюджет участі Полтавської області, що затверджене розпорядженням голови Полтавської обласної ради.

Якщо Ви маєте цікаві ідеї розвитку нашої громади, які відповідають Параметрам бюджету участі Полтавської області, звертайтесь до спеціаліста с питань розвитку та залучення інвестицій виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради. Після ознайомлення з Вашими ідеями та прийняття рішення про можливе їх співфінансування з бюджету громади в 2019 році в рамках Бюджету участі Полтавської області, необхідно буде заповнити аплікаційну форму подання проекту для реалізації та подати її до Полтавської обласної ради.

Визначення переможців проходить шляхом відкритого громадського електронного голосування на сайті Полтавської обласної ради.

Прийом Ваших пропозицій та обговорення ідей буде тривати до 29 червня 2018 року.

Чекаємо на Ваші пропозиції! Все в наших руках!