Кременчуцький район, Полтавська область

Гра між командами ФК «Вільтер» та ФК «Мегаспорт».

Відділ освіти сім"ї, молоді та спорту

ПОВІДОМЛЕННЯ

В неділю 18 червня 2017 року відбулася гра між командами   ФК «Вільтер» та ФК «Мегаспорт». Гра проводилась в два тайми по 45 хв. і 15 хв. перерва.  Команда ФК «Вільтер»  ( с. Вільна Терешківка, Новознам"янська ОТГ) грала з командою ФК «Мегаспорт»   (с. П’ятихатки, Рокитнянська  ОТГ).

Матч закінчився з рахунком 0:0. Дякуємо хлопцям за чудову боротьбу на полі, нічия це дуже гарний результат. Наступного разу ви обов'язково здобудете перемогу. Ми в вас віримо.

Окрема вдячність нашим вболівальникам, ви як завжди неперевершені, хоча й гра була не вдома, ви підтримали свою улюблену команду.

Фахівець з фізкультури та спорту  відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту                                                 В.А. Ступак