Кременчуцький район, Полтавська область

1 квітня 2017 року відбулася футбольна гра команди "ВІЛЬТЕР"

В суботу 1 квітня 2017 року відбулася гра футбольної команди «ВІЛЬТЕР» в м. Горішні плавні на КУБОК з футболу на приз ФЛАМІНГО.  Гра проводилась в два тайми по 35 хв. і 5 хв. перерва.  Команда «ВІЛЬТЕР» грала з командою «МАЯК»  (с. Чечелево Білецьківська сільська рада).

Наша команда зіграла з рахунком 1:0, в другому таймі гол забили гравці команди «ВІЛЬТЕР»  Близнюк Руслан та Штефан Ігор ( Штефан Ігор зробив подачу м’яча, а Близнюк Руслан головою забив м’яч у ворота), що привело команду до перемоги.

Команда вийшла в ¼ фіналу і буде продовжувати грати на Приз ФЛАМІНГО.

Фахівець з фізкультури та спорту відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  В.А. Ступак