Кременчуцький район, Полтавська область

Інформація про підсумки конкурсу, який відбувся 05.10.2016 року щодо відбору суб"єктів оціночної діяльності,які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна

Інформація

про підсумки конкурсу, який відбувся 05.10.2016р. в приміщенні  Червонознам’янської сільської  ради  щодо відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна

Переможцем конкурсу визнано:

по нежитловому приміщенню площею 122,6 м2   за адресою: с. Нова Знам’янка вул. Великий Шлях,149 –                                     ТОВ  « Алькорцентр» Керуючись п. 3.2  Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням 43 сесії сільської ради шостого скликання від 20.10.2015 р., конкурсна комісія прийняла рішення про укладення договору на проведення незалежної оцінки зазначеного об’єкту з учасником конкурсу ТОВ « Алькорцентр» відповідно.