Кременчуцький район, Полтавська область

До уваги платників земельного податку!

Виконавчий комітет Новознам’янської сільської ради повідодомляє про те, що  відповідно до статті 206 Земельного кодексу використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати і визначається залежно від грошової оцінки земель. Власники землі та землекористувачі, крім орендарів, сплачують земельний податок. За земельні ділянки, надані в оренду, справляється орендна плата.

Об'єктом плати за землю є земельна ділянка, яка перебуває у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди. Суб'єктом плати за землю (платником) є власник землі і землекористувач, у тому числі орендар (ст. 288 Податкового кодексу України).

Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285-287 Податкового Кодексу України.  Враховуючи вищевикладене власники землі та землекористувачі в строк до 28 серпня 2017 року сплатити податок за землю за 2017 рік.В разі несплати в зазначений термін  на всю суму буде нараховано пеню за кожен день прострочки  та штраф згідно чинного законодавства.  В разі повної несплати нарахованої суми, орган місцевого самоврядування  буде вимушен  звернутись до суду про припинення Вами власності або користування земельною ділянкою.

Виконавчий комітет Новознам’янської сільської ради