Кременчуцький район, Полтавська область

Шановна громадо!

Відповідно до повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, на території мисливських угідь приватного підприємства мисливсько-рибальське господарство «Вільхуватське», поблизу с. Вільхуватка, Вільхуватської сільської ради, Чутівського району, Полтавської області знайдено труп дикого кабана, з відібраного патматеріалу, згідно результату дослідження Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області (звіт від 19.01.2018 року № 000086 п.м./18), виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

Враховуючи вищезазначене просимо Вас  не закупати свиней та зернофуражу з території Чутівського району та обмежити відвідування його.

Виконавчий комітет сільської ради