Кременчуцький район, Полтавська область

В Україні організовується виставка продукції білоруських виробників "Made in Belarus".

З метою розширення співпраці та організації торгово-економічних відносин, Посольством Республіки Білорусь в Україні організовується виставка продукції білоруських виробників "Made in Belarus", яка дасть можливість ознайомитися з провідними підприємствами в сфері машинобудування, сільського господарства, нафтохімічної та деревообробної промисловості, будівельних матеріалів, фармацевтики та ін.

У рамках виставки планується проведення тематичних презентацій білоруських підприємств, галузевих семінарів та ділових переговорів.

Виставка відбудеться  з 10 квітня по 14 квітня 2018 року в павільйоні 1А Міжнародного виставкового центру (пр. Броварський,15,  м. Київ).

Посольство Республіки Білорусь пропонує  взяти участь у виставці, ознайомитися  з її експозицією  та готове, в разі необхідності,  надати  додаткову  інформацію  про  учасників  виставки і організувати відповідні переговори (тел. (044) 537-52-00  та  (044) 537-52-13).

Директор Департаменту                                                                                                                                                         Т.Г. Голбан