Кременчуцький район, Полтавська область

Від 10.04.2018 року оголошено проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" двомісячник озелення, чистоти і благоустрою

Шановні мешканці громади!

Рішенням виконкому сільської ради № 43 від 10.04.2018 року оголошено проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» двомісячник озеленення, чистоти і благоустрою

з 10 квітня по 31 травня 2018 року

Цей захід матиме результати тільки тоді, коли кожен житель відчує свою відповідальність за цю важливу ділянку роботи.

Станьте навколо себе і погляньте,  що можна зробити у дворі та біля подвір'я, щоб садиба виглядала краще.

Приберіть будівельні матеріали з проїжджої частини дороги, проведіть санітарну обрізку зелених насаджень  і біля Вашої садиби буде чистіше і охайніше.

Не залишайтесь байдужими!

Тільки спільними зусиллями ми зробимо село красивішим.

Новознам'янської сільської ради