Кременчуцький район, Полтавська область

9 травня в центрі села Нова Знам’янка біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг - реквієм з нагоди Дня памяті та примирення та 73 -ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня в центрі села Нова Знам’янка біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг - реквієм з нагоди  Дня  памяті  та  примирення та 73 -ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.У заході взяли  участь  Новознам’янський сільський голова  Кобка Ірина Михайлівна, керівники установ та організацій, учні шкіл та жителі сіл Вільна Терешківка і Нова Знам’янка.

В особливій тиші гордо і урочисто пролунали прізвища земляків, які ціною свого життя відвоювали нам мир.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та поклали вінок і квіти до підніжжя пам’ятника.

Відбувся святковий концерт і всіх присутніх пригостили смачною солдатською кашею.