Кременчуцький район, Полтавська область

4 серпня відбулося святкування 50-ї річниці відкриття Вільнотерешківського будинку культури

Бажаємо подальшого розвитку і розквіту

За останні двадцять років Вільнотерешківський будинок культури не знав такої кількості глядачів, як це було 4 серпня цього року, у день, коли відзначали 50-у річницю відкриття закладу.

Почесні гості прибули із Полтави, Кременчука, навколишніх сіл. Переповнений зал не зміг вмістити всіх бажаючих.

Цікаві факти з історії закладу, розповіді про проведені заходи, привітання від керівництва громади та керівників закладів культури, а також майстерно виконані номери художньої самодіяльності, як місцевими так і запрошеними самодіяльними артистами, перетворили вечір у справжнє свято – свято об’єднаної територіальної громади.

По закінченню свята вдячні глядачі бажали творчому колективу закладу подальшого розвитку і розквіту.