Кременчуцький район, Полтавська область

25 серпня у Вільнотерешківському СБК відбудеться святковий концерт до Дня Незалежності

26 серпня минулого року  учасники художньої самодіяльності Вільнотерешківського будинку  культури були запрошені взяти участь у фестивалі "Золоте колосся Полтавщини", якій проводився в селі  Салівка.

В свою чергу, ми запросили Салівський будинок культури виступити у нас зі своєю програмою напередодні Дня Українського козацтва та захисника України. Виступ мав великий успіх у наших глядачів, і багато людей звертались в наш Будинок культури з проханням запросити цей колектив ще раз.

Ми пішли назустріч нашим односельчанам , і з задоволенням виконуємо їх прохання!

25 серпня о 18.00 даруємо на День Незалежності  України святковий концерт за участю Салівського будинку культури.