Актуальні питання електронного декларування

«Статтею 1 ЗУ "Про запобігання корупції" до членів сім’ї суб’єкта декларування віднесено неповнолітніх дітей самого суб’єкта декларування, навіть за умови окремого проживання. Тому декларуванню у розділі 2.2 «Відомості про членів сім’ї суб’єкта декларування» підлягають відомості про неповнолітню дитину самого суб’єкта декларування, навіть якщо ця дитина проживає в іншій сім’ї»

1. Рекомендації до чергового етапу електронного декларування (Оприлюднено 29.11.2018).

2. Поширенні запитання при роботі з ЄДРДО (Оприлюднено 29.11.2018).

3. Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій (Оприлюднено 29.11.2018).

4. Пам'ятка декларанта (Оприлюднено 29.11.2018).

5. Рекомендації щодо заповнення електронних декларацій (Оприлюднено 29.11.2018).

6. Щодо повідомлення про суттєві зміни в мановому стані суб'єкта декларування (Оприлюднено 28.12.2018)

7. Антикорупційну е-декларацію за 2018 рік необхідно подати до 1 квітня 2019 року (Оприлюднено 15.01.2019)

8Декларування 2019: Інструкція із зміни електронної поштової скриньки (за необхідності). (Оприлюднено 18.01.2019)

9. Інформація  для   депутатів  Новознамянської сільської ради  та посадових осіб місцевого самоврядування! (Оприлюднено 07.02.2019 року)

10. Із 2017 року коло осіб, які зобов'язані щорічно подавати електронну декларацію (далі – е-декларація), значно розширене. (Оприлюднено 07.02.2019)

11. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ "Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування (Оприлюднено 07.02.2019)

12.     НАГАДУВАННЯ !  Шановні депутати Новознам’янської сільської ради,   посадові особи місцевого самоврядування та інші  суб’єкти декларування!

13Нагадуємо, що з 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

14 .ЩО ЗМІНИТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННОМУ ДЕКЛАРУВАННІ З 1 СІЧНЯ 2020 РОКУ

15. Зверніть увагу!

Декларування 2020: як змінити КЕП в Реєстрі декларацій у разі втрати доступу до електронної пошти

Національне агентство продовжує надавати відповіді на найбільш поширені запитання технічного характеру, які виникають у суб’єктів декларування під час роботи з Реєстром декларацій.

Якщо суб’єкт декларування отримав новий кваліфікований електронний підпис (КЕП) та втратив доступ до електронної адреси, яка зазначена у персональному електронному кабінеті, необхідно направити електронного листа у службу технічної підтримки Національного агентства: support@nazk.gov.ua.

У листі необхідно зазначити діючу персональну поштову скриньку, яка у подальшому будете використовуватися для роботи з Реєстром, П.І.Б. суб’єкта декларування, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

Після обробки листа суб’єкт декларування зможете скористатись функцією «Я змінив свій особистий ключ».

Більше роз’яснень можна знайти на офіційному вебсайті НАЗК у розділі «Рекомендації при роботі з ЄДРД» ➡️ https://bit.ly/2TVzLyb

До уваги суб’єктів декларування!

з 1 січня 2020 року розпочинається черговий етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр) щорічних електронних декларацій за 2019 рік відповідно до Закону України від 14.10.2014 №1700-VII “Про запобігання корупції” (далі – Закон).

11:46 11.02.2020

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 02.10.2019 № 140-IX вносить зміни до порядку декларування, зокрема:

15:50 03.12.2019

Електронна форма для подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані

Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 ПМ, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання ним доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство) .

10:20 09.08.2019