Генеральний план с. Мирне

Шановні громадяни!

Завершилась робота по розробці генеральних планів та планів зонування території населених пунктів Нова Знам’янка,  Вільна Терешківка,  Майбородівка, Мирне, Писарщина Новознам’янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

З проектними матеріалами можна ознайомитись на WEB-сторінці Новознам’янської громади http//novoznamyanska.gromada.org.ua в розділі «Генеральні плани населених пунктів».

Зауваження   та пропозиції до генеральних планів та планів зонування території населених пунктів Нова Знам’янка,  Вільна Терешківка,  Майбородівка,  Мирне,  Писарщина Новознам’янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області приймаються в письмовій формі виконавчим комітетом Новознам’янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області в місячний термін з моменту оприлюднення оголошення за адресою: с. Нова Знам’янка вул. Великий Шлях, 151-а (кімната 21) для подальшого врахування.

18.05.2018                                                                                     Кобка І.М., сільський голова Новознам’янської сільської ради

Генеральний план с .Мирне

План зонування території с. Мирне