Інформація про результати проведення перевірки                                                            Орел Марини Сергіївни

Інформація про результати проведення перевірки

Орел Марини Сергіївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, виконавчим комітетом Новознам’янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” щодо  Орел Марини Сергіївни, яка обіймає посаду начальника   відділужитлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури виконавчого комітету Новознам'янської сільської ради           Кременчуцького       району Полтавської області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Орел Марини Сергіївни  не застосовуються заборони, передбачені частинами          третьою, четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.