Конкурс громадських ініціатив Новознам'янської ОТГ "Бюджет участі - 2019"

Виконавчий комітет Новознам'янської сільської ради оголошує конкурс громадських ініціатив Новознам'янської ОТГ "Бюджет участі - 2019"

З порядком проведення конкурсу можна ознайомитись в Програмі муніципальної підтримки ініціатив громадян Новознам’янської об’єднаної сільської територіальної громади          «Бюджет участі - 2019»

Для участі в конкурсі необхідно:

1. Заповнити аплікаційну форму (бланк проекту)

2. Сформувати бюджет проекту

3. Зібрати 20 підписів на підтримку власної ідеї (перелік учасників ініціативної групи)

4. Подати документи до виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради (с. Нова Знам’янка. Вул. Великий Шлях, 151-А, каб. 12, 14)

Максимальна вартість проекту 11 тис. грн., з яких:

- 10 тис. грн. – кошти з бюджету ОТГ;

- 1 тис. грн. – власні кошти ініціативної групи.

Конкурсною комісією буде обрано 5 проектів-переможців

Проекти можуть подаватися за наступними напрямами:

- Благоустрій вулиць, зон відпочинку, прибудинкових територій  населених пунктів громади.

-  Організація дозвілля жителів населених пунктів (проведення спортивно-масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування дитячих ігрових майданчиків,  культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді).

Покращення екологічної ситуації у населених пунктах громади (створення нових зелених зон, облаштування годівничок для птахів та шпаківень, встановлення урн для сміття).

- Розбудова, збереження та відновлення історично - культурної спадщини громади (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць).

- Створення оптимальних умов для занять спортом та фізичною культурою жителів громади (облаштування спортивних майданчиків та ігрових площадок (баскетбол, волейбол, бадмінтон, теніс тощо), облаштування ігрових полів, майданчиків для загальної фізичної підготовки).

- Інші суспільно-корисні соціальні проекти.

АВТОРОМ ПРОЕКТУ МОЖЕ БУТИ ОСОБА ВІД 14 РОКІВ

Проекти будуть прийматися у період з 1 по 31 липня

Більше інформації за тел. 096-048-93-34, (0536) 73-27-31

Увага! Прийом документів на конкурс "Бюджет участі Новознам'янської ОТГ - 2019" продовжено до 15 вересня 2019 року.

Увага! Згідно рішення сільського голови від 14.08.2019 № 81 прийом документів на конкурс "Бюджет участі Новознам'янської ОТГ - 2019" продовжено до 15 вересня 2019 року.

08:23 29.08.2019