Матеріали до чергової сесії

1. Про затвердження звіту виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади  за І півріччя 2019 року. Додаток

2. Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії сьомого скликання від 26 лютого 2019 року «Про поповнення статутного фонду Майбородівського комунального підприємства».

3. Про внесення змін в розподілі коштів по кодах економічної класифікації видатків. Додатки 1-4
  4. Про внесення змін до програми «Розвиток житлово-комунального господарства Новознам’янської об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік».

5. Про затвердження робочого проекту реконструкція електроосвітлення від КТП-192 по вул.. Шевченка в с. Нова Знам’янка Кременчуцького району Полтавської області.

6. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт приміщення спортивного залу Вільнотерешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. І.М.Волочая Новознам’янської сільської ради за адресою : вул.. Центральна, 62 в с. Вільна Терешківка Кременчуцького району Полтавської області».

7. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік. Додатки 1- 3, Додатки 4-6 (зі змінами від 15.08.2019)

8. Про внесення змін в розподілі коштів по кодах економічної класифікації видатків. Додатки 1-2

9. Про внесення змін до графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

10. Про надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

11. Про надання згоди на розробку технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

12. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам.

14. Про передачу земельних ділянок у власність фізичним особам.

15. Про надання земельних ділянок в  постійне користування відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради.

16. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земель під час здійснення землеустрою.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розмімення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури – під баштою Рожновського (артсвердловиною) в межах села Майбородівка по вул. Центральна.

18. Про затвердження звіту з оцінки майна та висновку про вартість майна, а також прийняття рішення про відчуження майна.

19. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень від 04.07.2019 року за № 16.

20. Про затвердження рішень виконавчого комітету, що прийняті в міжсесійний період.