Матеріали до чергової сесії

1.Про затвердження Регламенту відділу «Центр  надання   адміністративних послуг» Новознам’янської сільської  ради Кременчуцького району Полтавської області.

2.Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на 2020 рік. Додаток 1, Додаток 2 Додаток,3.

3.Про встановлення розміру ставок єдиного податку на 2020 рік.

4.Про встановлення транспортного  податку на 2020 рік.

5.Проект рішення " Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік". Додаток 1, Додаток 2.

6.Про зміну цільового призначення земельної ділянки в с. Вільна Терешківка.

7.Про виділення  в натурі  ( на місцевості) земельної частки (пай).

8.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки.

9.Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної   ділянки.

10.Про передачу земельних ділянок у власність фізичним особам.

11.Про припинення права користування земельною ділянкою.

12.Про внесення змін до програми  «Об’єднаній територіальній громаді –  належне медичне обслуговування»   на 2019 рік.

13.Про внесення змін до Програми програми соціального захисту населення Новознам’янської об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

14.Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Новознам'янській об’єднаній територіальній громаді.   Додаток.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки.

16.Про розширення проїжджої частини та благоустрій вулиці Шевченка в селі Нова Знам’янка.

17. Про внесення змін  до показників бюджету об'єднаної сільської територіальної  громади  на 2019 рік

18. Про внесення змін  в розподілі коштів по кодах економічної класифікації видатків.