Кременчуцький район, Полтавська область

Матеріали до чергової сесії

1.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок комунальної власності в натурі (на місцевості), що перебувають в постійному користуванні.

2. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентарізації земель на території громади.

3.Про припинення права користування земельними  ділянками.

4. Про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою щодо  встановлення (зміни) меж  адміністративно – територіальних одиниць.

5. Про внесення змін до програми  «Об’єднаній територіальній громаді – належне медичне обслуговування» на 2019 рік.

6. Про надання дозволу на продаж незавершеного будівництва (прибудови до будівлі) Вільнотерешківської ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. І.М.Волочая шляхом розбирання на будівельні матеріали.

7. Про внесення змін до рішень сільської ради.

8. Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

10. Про надання  згоди на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

11. Про передачу земельних ділянок у власність  фізичним особам.

12.  Про затвердження Плану роботи сільської  ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

13. Про визначення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів

14. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 2018 рік

- Пояснювальна записка  до річного звіту про виконання  бюджету Новознам’янської об’єднаної  сільської територіальної громади за 2018 рік.

-  Звіт про виконання бюджету об'єднаної сільської територіальної громади по доходам за 2018 рік

-Звіт про виконання бюджету об'єднаної сільської територіальної громади по видаткам  за 2018 рік

15Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік

16.  Про затвердження технічних документацій по   нормативній грошовій оцінці   земельних ділянок    сільськогосподарського    призначення,наданих для ведення особистого селянського господарства,  розташованих за  межами  населених  пунктів  на території  Новознам’янської  сільської   ради Кременчуцького району Полтавської області.

17.Про  внесення змін до договорів оренди землі.

18. Про план роботи сільської ради на 2019 рік.

19. Про  Програму зайнятості населення Новознам"янської об"єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік

20. Про затверджень рішень виконавчого комітету сільської ради.

21. Про поповнення статутного фонду  Майбородівського   комунального  підприємства.

22.Про внесення змін  до програми "Розвиток житлово - комунального господарства Новознам"янської об"єднаної територіальної громади на 2019 рік".