припинила діяльність, увійшла до складу Піщанської громади

Матеріали до чергової сесії

1.  Про придбання нерухомого майна  у комунальну власність .

2.Про надання  дозволу на розробку проєкту земелеустрою щодо відведення земельної ділянки  за межами населеного пункту.

3.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки.

4.Про  передачу земельних ділянок у власність .

5.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустро щодо відведення у користування земельних ділянок " АТ Полтаваобленерго".

6.Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки та розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки .

7. Про внесення змін до рішень сільської ради. ( доопрацюваний 21.10.2020)

8.Про надання згоди на придбання автоматичного гематологічного аналізатора  для Новознам’янської АЗПСМ.

9.Про внесення змін до показників бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади  на 2020 рік (додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5)

10.Про внесення змін до Програми «Об’єднаній територіальній громаді -належне медичне обслуговування» на 2020 рік.

11. Проєкт рішення " Про  звільнення в зв’язку з досягненням граничного віку перебування на службі в ОМС"

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .

13.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки Болюті Н.І.

14. Проєкт рішення "Про судовий захист громади"

15. Про внесення змін до Програми «Реконструкція, ремонт та утримання доріг Новознам'янської об'єднаної сільської територіальної громади на 2020 рік»

16. Проєкт рішення "Про затвердження рішень виконавчого комітету сільської ради"