Матеріали до чергової сесії

1. Проєкт рішення " Про затвердження  Положення  про службові жилі приміщення  Новознам’янської сільської ради  Кременчуцького району Полтавської області" ( доопрацюваний проєкт 17.09.2020)      Додаток до проєкту

2. Проєкт рішення "Про  платні послуги    за  проведення  комерційних    турнірів    та     розмір   оплати  за тренування   команд,    які   не зареєстровані на території громади"

3. Проєкт рішення " Про внесення змін до  штатного розпису Майбородівської ЗОШ І-ІІ ступенів"

4. Проєкт рішення "Про затвердження звіту про виконання  бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за І півріччя 2020 року"     Додаток 1 ,    Додаток 2

5. Проєкт рішення "Про внесення змін до показників бюджету  об’єднаної сільської територіальної громади  на 2020 рік"   Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5, Додаток 6

6.  Проєкт рішення "Про  звіт голови ГО "Вільтер"

10.Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

11.Про  надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

12.Про затвердженя звітів  про оцінку майна.

13.Про затвердження переліків об"єктів нерухомого майна Новознам"янської об"єднаної територіальної громади для передачу в оренду  Додаток 1Додаток 2,  Додаток 3

14.Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельнлї ділянки.

15.Про надання  дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам.

16.Про передачу земельних ділянок у власність фізичним особам.

17.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в розмірі земельної частки (паю).

18.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 5322486302:02:003:0371 приватної власності гр. Немні Олександру Григоровичу цільове призначення якої змінюється з для ведення особистого селянського господарства на  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Вільна Терешківка вул. Центральна,21 Кременчуцького району Полтавської області.

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Писарщина Новознам"янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.  Додатки.

20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оціни земель с. Мирне Новознам"янської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.   Додатки.

21. Проєкт рішення ро  виконану роботу  по депутатському запиту   депутата сільської ради Солов’яна П.М. від 30.06.2020 р."

22. Про проєкт ««Капітальний ремонт з тепломодернізацією покрівлі та зовнішніх фасадів будівлі дошкільного навчального  закладу «Світанок» за адресою вул. Центральна, 43 в с. Майбородівка Кременчуцького району Полтавської області»