Матеріали до чергової сесії

1.Про затвердження Плану роботи сільської  ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

2.Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища  Новознамʼянської ОТГ на 2020-2021 роки.

3.Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Новознам'янської сільської ради  на 2020-2021 роки.

4.Про затвердження  технічної  документації  про  нормативну грошову оцінку земельної ділянки,  наданої  для   розміщення, будівництва,  експлуатації  та обслуговування будівель  і   споруд  об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в оренду  ТОВ «НВП «ЕКО – СИНТЕЗ ТЕКНОЛЕДЖІ», розташованої   на  території   Новознам’янської  сільської ради (за межами  населених пунктів) Кременчуцького  району Полтавської області..

5.Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки.

6.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки.

7.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки.

8.Про передачу земельних ділянок у власність фізичним особам.

9.Про затвердження Програми захисту  населення  і території Новознам’янської ОТГ  віднадзвичайних    ситуацій техногенного    та    природного характеру  на  2020-2022  рік. Додаток.

10.Про затвердження переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення  комунальної власності, право оренди яких виставляється на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами у 2020-2021 роках на території  Новознам’янської сільської ради  (за межами населених пунктів).

11. Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2020 році

12. Про  внесення змін до рішення  тридцять другої сесії сьомого скликання від 21.12. 2018 року «Про затвердження  структури та  загальної  чисельності  працівників виконавчих  органів та  закладів Новознам’янської  сільської  ради»

13. Про затвердження  структури  та  загальної  чисельності  працівників виконавчих  органів та  закладів Новознам’янської  сільської  ради

14. Про внесення змін до показників бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік

ДОДАТОК № 1-4

15. Про бюджет об’єднаної сільської територіальної громади на 2020 рік

Додаток № 1

Додаток № 2

Додаток  № 3

Додаток  №  4

Додаток № 5

Додаток № 6

16.  Про внесення змін до програми  «Освіта Новознам’янської об’єднаної  сільської територіальної громади  на 2019-2020 роки»

17.Про затвердження комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2020 рік

18. Про затвердження Комплексної програма соціального захисту населення Новознам’янської об’єднаної сільської

територіальної громади на 2020 рік.

19. Про затвердження Плану  соціально-економічного  розвитку  Новознам’янської об’єднаної сільської

територіальної громади на 2020 рік

20. Про затвердження програми «Відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток  Новознам’янської  громади, здійснення представницьких та інших заходів  на 2020 рік»

21.Про затвердження програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Новознам’янської об’єднаної сільської територіальної громади на 2020 рік»