1 вересня - День знань!

Дата: 01.09.2017 13:37

Перший вересневий день традиційно розпочинається святом знань, яке приходить в кожну родину. В освітянських закладах стартує новий навчальний рік. Школа радо зустрічає своїх учнів, які відпочили, подорослішали, загартувалися фізично і духовно.Особливим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг, і для майбутніх випускників, котрі невдовзі обиратимуть свій шлях у житті. Я бажаю першокласникам вдалого старту, не зупиняйтеся на півдорозі, впевнено підкоряйте вершини наук, шануйте педагогів – вірних порадників і наставників.
      Сьогодні безмежна вдячність освітянам за їх наполегливість і сумлінність у вихованні справжніх патріотів України. Адже любов до Батьківщини починається зі шкільного порога, з пізнання рідного краю, свого коріння, з мудрого слова вчителя.
Переконана, спільними зусиллями ми виведемо освіту на європейський рівень, гарантуємо успішне майбутнє нашої держави.
Прийміть щирі вітання з Днем знань! Зичу миру й злагоди вашим родинам, міцного здоров'я, добробуту, а також успіхів у навчанні!
Сільський голова Кобка Ірина Михайлівна.
Привітання з Днем знань