Дата: 07.12.2017 09:11

Вітаємо територіальну громаду, депутатський корпус, членів виконавчого комітету, посадовців ради, громадські об’єднання з Днем місцевого самоврядування. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати  зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процессах.
             Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю  та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю,а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Сільський голова           І.М.Кобка