Новознам'янська громада
Кременчуцький район, Полтавська область

На український бізнес здійснюється нова масована вірусна атака

     На український бізнес здійснюється нова масована вірусна атака

 

Бухгалтерам підприємств приходять заражені листи від імені НАПК, ДФС і Виконавчої служби.

Український бізнес попереджають про нові хвилі хакерських-атак. Вірусні листи розсилаються на електронні поштові скриньки підприємств від імені Національного агентства з попередження корупції (НАПК), а також Державної фіскальної служби (ДФС). Про небезпеку один одного попереджають бухгалтера українських підприємств в тематичних паблік в соцмережі Facebook.

Від псевдо-ДФС листи приходять з темою «Звернення керівнику підприємства» про те, що компанія нібито ухилялася від сплати податків. Від липового НАПК приходить опитування з темою «Шановний громадянин!». Листи надсилають із зворотними адресами в Японії r.oodaira@nishikawa-kogu.co.jp, product@vousetes.co.jp, mrc@x-make.sky-office.jp тощо.

Також шкідливі листи можуть приходити від імені Виконавчої служби або говорить про якомусь адміністративному правопорушенні, попереджають користувачі.

Експерти закликають ні в якому разі не відкривати подібні листи - всі вони містять шкідливі прикріплені файли. А в разі отримання відправлень з сумнівних адресів, негайно їх видаляти.

 « повернутися до списку новин