ШАНОВНІ ПРИСЯЖНІ !

Дата: 30.01.2018 12:51

Виконавчий комітет Новознам’янської сільської ради  повідомляє, що відповідно до частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-УІІ особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Згідно підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону до суб'єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді).

В зв’язку з вищевикладеним присяжні зобов’язані подати електронну декларацію до 1 квітня 2018 року.

Для цього необхідно завчасно отримати електронно-цифровий підпис для заповнення в подальшому Е-декларації.

Заповнити Е-декларацію Ви можете за посиланням: https://portal.nazk.gov.ua/login

Юрист сільської ради