Новознам"янська сільська бібліотека

Дата: 09.06.2017 14:52

Бібліотекар  Новознам"янської  сільської бібліотеки Буряк Р.М. на літньому майданчику  Новознам"янського НВК з дітьми провела віртуальну гру - подорож "Чарівними місцями Кременчуччини".   Діти ознайомились з книжковою виставкою "Природа - джерело радості і натхнення", з цікавістю слухали про річку Дніпро,Білецьківські плавні, гору Пивиху, про флору і фауну цих місць.

Було проведено вікторину "Чи знаєш  ти природу рідного краю?" в якій діти взяли активну участь.

Учні 1- 2 класу відвідали  сільську бібліотеку. Тут вони познайомилися з книжковим фондом для дітей,книжковими виставками та тематичними поличками. Багато дітей вже є читачами бібліотеки. Всі вони взяли участь у вікторині "Чарівний ланцюжок казок."