Витяг з Державного земельного кадастру

Дата: 07.11.2017 15:04

Виконавчий  комітет Новознам’янської  сільської  ради надає  послуги з надання  відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК ( на  сформовану земельну ділянку).

Для отримання витягу з Державного земельного кадастру Вам необхідно надати:

1.Державний акт на земельну ділянку або свідоцтво про право влосності на земельну ділянку, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності чи договір оренди земельної ділянки;

2.Копія паспорту та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки;

3.Нотаріальне доручення від власника земельної ділянки (якщо звертаєтья не власник).

4.Запит натаріуса ( лише у зв"язку з оформленням спадщини).

5.Квитанція про сплату адміністративного збору.

Відповідно до Закону України від 06.12.2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» змінено адміністративний збір за надання таких послуг

1.Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку:

- з 01.01.2017 року по 31.12.2017 року-80,00 грн.

Звертатися до Виконавчого  комітету Новознам’янської  сільської  ради ( ІІ поверх кім.21)

Прийом громадян (Понеділок з 8,00 годин до 12,00 годин, Середа з 16,00 годин до 19,00 годин)

Уповноважена особа Куріцина Інна Олексіївна.