21 квітня 2018 року в с. Нова Знам’янка та Вільна Терешківка відбувся суботник

Дата: 27.04.2018 12:09

21 квітня 2018 року в с. Нова Знам’янка та Вільна Терешківка відбувся суботник, в якому взяли участь працівники виконавчого комітету сільської ради, працівники відділу освіти, сім’ї, молоді виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради, працівники навчальних та дошкільних закладів, працівники амбулаторії та ФАПу, працівники Майбородівського комунального підприємства, депутати сільської ради та небайдужі мешканці сіл.

В ході проведення даного заходу було прибрано прибережну зону вздовж річки Сухий Кагамлик в с. Нова Знам’янка та Вільна Терешківка, територію урочища «Водопад» в с. Нова Знам’янка, територію Новознам’янського НВК по вул. Гоголя в с. Нова Знам’янка, територію по вул. Шевченка в с. Нова Знам’янка, прилеглу територію адмінприміщення та ЦНАПу в с. Нова Знам’янка по вул. Великий Шлях, упорядковані газони і квітники;висаджено дерева та кущі; вивезено 42 куб. метрів сміття.

Хочеться подякувати всім за небайдуже ставлення до благоустрою території громади.