26-27 травня 2018 року планується проведення змагання зі спортивного орієнтування для депутатів рад усіх рівнів Полтавської області

Дата: 15.05.2018 13:11

Полтавська обласна рада, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації, Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді з метою пропаганди та розвитку фізичної культури і спорту в області, організації змістовного дозвілля, залучення депутатів місцевого самоврядування до здорового способу життя, подальшого розвитку спортивного орієнтування та його популяризації в області планують провести 26-27 травня 2018 року змагання зі спортивного орієнтування для депутатів рад усіх рівнів Полтавської області в обласному дитячому оздоровчому центрі «Маяк» (с. Головач Полтавського району).

За додатковою інформацією просимо звертатися до Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді: 36014, м. Полтава, вул. Нечуя-Левицького, 4, тел. 52-49-86, e-mail: poltavatourcenter@gmail.com.

Запрошуємо депутатів рад усіх рівнів Полтавської області долучитися до участі у змаганнях зі спортивного орієнтування для депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.