В області діє “Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року”

Дата: 15.05.2018 13:25

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, інформує, що в області діє “Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року (в новій редакції)”, затверджена рішенням пленарного засідання Полтавської обласної ради від 12.04.2018 року, відповідно до якої компенсується 30% вартості придбаної в поточному році нової малогабаритної самохідної сільськогосподарської техніки виробленої в Україні (потужністю до 40 кВт.), з урахуванням податку на додану вартість, фермерським господарствам (селянським фермерським господарствам), сімейним фермерським господарствам, учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані на території Полтавської області.

Вище зазаначені сільськогосподарські товаровиробники та учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території Полтавської області мають можливість придбати за даним напрямком трактори виробництва Харківського тракторного заводу – ХТЗ-3512 та ТОВ «Техноторг - ДОН» - МТЗ-320.4, виробництво яких підтверджено «Сертифікатом затвердження типу повнокомплектного транспортного засобу» виробленого в Україні.

Документи, підтверджуючі факт придбання малогабаритної самохідної сільськогосподарської техніки виробленої в Україні (потужністю до 40 кВт.),

подаються покупцем безпосередньо до комісії Департаменту.

Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріорітетними напрямками на період до 2020 року, перелік документів необхідних для отримання 30% компенсації вартості техніки, розміщено на сайті Департаменту агропримислового розвитку облдержадміністрації.