22-23 травня 2018 р. пройшов обласний тренінг працівників бібліотек "Формування та організація фондів: від теорії до практики."

Дата: 29.05.2018 11:12

22-23 травня 2018 р. Завідувачка Вільнотерешківською  сільською бібліотекою Тетяна  Ярославівна Гриценко  навчалась на дводенному обласному тренінгу працівників бібліотек "Формування  та організація фондів: від теорії до практики." На базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки  ім. І. П. Котляревського.

На тренінгу висвітлювались питання  , що  стосуються  очищення  ,  збереження, актуалізації та поповнення  фондів бібліотек  новою сучасною     літературою що користується попитом у користувачів.

Також інструктивно - регламентуючі документи щодо обліку бібліотечного фонду. Організація роботи з фондом в умовах  децентралізації, систематизації документів по УДК: результати  і проблеми.

23 травня  Т.Я. Гриценко взяла участь у відкритті  та роботі Універсальної  книжкової виставки-ярмарку "ПОШУК" , де мала можливість  переглянути  новинки книгодруку та познайомитися з сучасними поетами, прозаїками та художниками Полтавщини.