УВАГА, ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» ПОВІДОМЛЯЄ!

Дата: 31.05.2018 15:50

УВАГА! КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» ПОВІДОМЛЯЄ!

КП «Кременчукводоканал» повідомляє, що у зв’язку з проведенням планових робіт щодо заміни запірної арматури на водогоні питної води Д-800 мм по просп. Лесі Українки та по вул. О. Вовка, 18, c. Нової Знам’янки в період з 2200   06.06.2018 року до закінчення робіт (орієнтовно 2200  07.06.2018 р.) буде припинено централізоване водопостачання у багатоквартирних, приватних будинках, установах та організаціях с. Нової Знам’янки (споживачі по вул. О.Вовка) та частково лівобережної частини м. Кременчука від вул. Молодіжної до кварталу 274.

Одночасно з цим КП «Кременчукводоканал» повідомляє, що під час проведення робіт по вул. О. Вовка, 18 , с. Нової Знам’янки можлива поява дренажної води на проїжджій частині внаслідок відкачування води з водопровідних камер та колодязів.