8 червня 2018 року відбудеться практичний семінар щодо застосування органами місцевого самоврядування норм Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»

Дата: 07.06.2018 16:36

8 червня 2018 року у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА за участю обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Департаменту фінансів Полтавської ОДА заплановано проведення практичного семінару щодо застосування органами місцевого самоврядування норм ЗУ «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» в якому будуть приймати участь заступник сільського голови Рубцова Валентина Миколаївна та економіст виконавчого комітету Шелудченко Тетяна Василівна.

Про результати проведеного семінару буде повідомлено додатково.