9 червня в селі Піщаному відбулися відбіркові обласні змагання серед об’єднаних територіальних громад на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2018 року».

Дата: 09.06.2018 17:48

9 червня в с. Піщане відбулися відбіркові обласні змагання серед об’єднаних територіальних громад на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2018 року».
Новознам ’янську територіальну громаду представляли команди спортсменів з міні-футболу, волейболу, шахів та тенісу.
У змаганнях взяли участь команди з 8 громад. У загальному заліку команда Новознам'янської громади посіла 2 місце серед учасників спартакіади «Краща спортивна громада Полтавщини 2018 року».
Призерами стали учасники команди з тенісу: Чернега Володимир та Кириленко Яна (с. Майбородівка) - 1 місце; мініфутболу: Нечитайло Захар, Кривенко Віталій, Сідненко Богдан, Веретнов Стефан, Андрійченко Олександр, Горб Вячеслав, Руцький Ян (с. Нова Знам'янка та с. Вільна Терешківка) - 2 місце;,шашок: Підварчанська Валентина (1 місце) та Пальоха Богдан (4 місце) (с. Майбородівка) - загальнокомандне 5 місце з шашок; волейболу: Голубєв Андрій, Лукаш Леонід, Близнюк Максим, Семука Дмитро, Волочай Дмитро, Рощина Ліза - 5 місце.
Бажаємо нашим спортсменам добрих умов для тренувань і подальших успіхів у змаганнях!!!