5 липня в Новознам’янському сільському клубі відбулася зустріч з представниками агенства "Євростратегія"

Дата: 06.07.2018 14:04

Вчора, 5 липня, в Новознам’янському сільському клубі відбулася зустріч виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради, громадської організації “Вільтер”, дітей та молоді нашої громади з представниками агентства “Євростратегія”, яке координує реалізацію ініціативи ЮНІСЕФ та уряду України “Громада, дружня до дітей та молоді”. Зустріч пройшла в форматі круглого столу.

Гості детально розповіли про дану ініціативу, спеціалісти виконавчого комітету презентували аналітичний звіт про становище дітей та молоді в громаді, було заслухано побажання дітей та молоді громади, які надалі приймуться до уваги.

За результатами зустрічі представниками агенції “Євростратегія” було надано обіцянку підтримувати нашу громаду в процесі реалізації ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді” та в пошуках донорської допомоги для втілення проектів в Новознам’янській ОТГ.