Новознам'янська громада
Кременчуцький район, Полтавська область

Оголошення про проведення громадських слухань

 

Шановні мешканці громади !

 

        З метою врахування громадської думки стостовно подання Виконавчим комітетом Новознам’янської сільської ради проекту «Забезпечення діяльності комунальної організації «Новознам’янська місцева пожежна охорона» на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» від 11 травня 1997 року № 280/97-ВР, на підставі Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, оголошується початок процедури громадських слухань та обговорення проекту «Забезпечення діяльності комунальної організації «Новознам’янська місцева пожежна охорона». 

      Мета подання проекту на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області:

– створення умов для повноцінного функціонування КО «Новознам’янська місцева пожежна охорона»;

– залучення додаткових коштів для реалізації проекту (50 % від вартості проекту, але не більше, ніж 600 тис. грн.) з обласного бюджету.   

 З проектними матеріалами можна ознайомитись на WEB-сторінці Новознам’янської громади https://novoznamyanska.gromada.org.ua в розділі «Обласний конкурс проектів».

   Громадські слухання будуть проведені 22 серпня 2018 року о 11 год. 00 хв. в будівлі Новознам’янського сільського клубу за адресою: с. Нова Знам’янка вул. Великий Шлях,151 .

Запрошуємо мешканців  громади!    

        

 

Виконавчий комітет Новознам’янської  сільської ради.    

 

  « повернутися до списку новин