Дата: 14.08.2018 13:57

9-10 серпня представники нашої громади взяли участь у тренінгу першої групи муніципалітетів-учасників ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді", який відбувся в м. Києві. Представниками партнерів ініціативи були Олександра Чуркіна (заступник Міністерстра соціальної політики України з питань європейської інтеграції), Олександр Ярема (заступник Міністра молоді та спорту України), Олександр Слобожан (виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України"), Лідія Євтушенко (державний експерт Мінрегіону України) та інші поважні гості.
   Окрім корисної інформації по ініціативі, наданої консультантами ЮНІСЕФ в Україні, учасники тренінгу отримали незабутні враження від виступу професора Др.Вальдемар Штанге з Німеччини на тему "Участь дітей та молоді у житті громади: принципи та найкращі практики".
      Дякуємо організаторам за отримані знання та позитивні емоції!