Народна казка на сільській сцені

Дата: 30.08.2018 16:13

Одна справа прочитати казку і зовсім інша справа побачити казкових героїв в русі та ще й на сцені сільського клубу.

І ця мрія багатьох дітей збулася.

26 серпня 2018 року в Новознам’янському сільському клубі в рамках програми «Діти - дітям» відбулася прем’єра народної казки «Коза - дереза». Ролі казкових героїв виконували учні Вільнотерешківської загальноосвітньої школи та Новознам’янського навчально-виховного комплексу.

В залі пильно стежили за діями і поведінкою казкових героїв ровесники виконавців ролей, а співпереживали разом з нашими артистами їхні батьки, які за допомогою технічних засобів старались залишити на згадку образ юного учасника казкового дійства.

Присутні в залі нагородили виконавців ролей, а саме: Настю Філінську, Машу Філінську, Крістіну Пилипенко, Каріну Інаятову, Аню Мошляк, Максима Марченка,  Ксенію Крупу, Катю Крупу, Сніжану Супрун, Назара Могилу, Лєну Марченко, Данила Брижика, Настю Мулявку, Настю Міщерякову, Ярослава Легенького, Аню Ротай, Сергія Капіцького тривалими оплесками і вигуками “Молодці!”.

Підготовку вистави здійснили акомпаніатор Мулявка Лілія Олексіївна та завідуюча клубом Калениченко Віра Михайлівна, які щиро вдячні батькам за підготовку сценічних костюмів для казкових героїв.