Шановні жителі громади!!!

Дата: 07.09.2018 09:29

Звертаємось до Вас з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля - НЕ спалювати суху траву та залишки рослинності, НЕ провокувати таким чином виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди людям та довкіллю.
Виконавчий комітет Новознам'янської сільської ради попереджає громадян про заборону спалювання сухої рослинності, стерні та, тим більше, будь-якого сміття. За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність.
      Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. Цього року із закінченням сезону польових робіт збільшилась кількість випадків спалювання стерні та сухої трави на сільськогосподарських угіддях та на присадибних ділянках жителів громади. До того ж погодні умови у серпні та вересні цього року характеризуються відсутністю опадів і надвисокою температурою повітря, що обумовлює накопичення у приземному шарі залишків продуктів горіння у вигляді диму, чадного газу та різноманітних канцерогенних сполук. Унаслідок цього над територією громади утворюється смог, який завдає шкоди здоров’ю населенню, особливо дітям, людям похилого віку та тим, що страждають на серцево-судинні, легеневі захворювання і алергії.
      Тож, шановно громадо, давайте дотримуватися правил пожежної безпеки та, тим самим, збережемо майно та здоров'я наших односельчан!!!