Дата: 03.10.2018 16:11

28 вересня 2018 р. в Майбородівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів вперше був проведений VIII Всесвітній день таблиці множення  - це безкоштовна освітня акція.

Акція проводилась з метою спонукання учасників пригадати табличку множення. Для учнів, які під час канікул встигли забути табличку множення, це прекрасна можливість надолужити згаяне. А також, дорослі мали змогу похвалитися перед дітьми досконалими знаннями важких випадків множення.

Були організовані короткі відбіркові іспити на звання «експерт таблиці множення», індивідуальні іспити по табличці множення, а також командні змагання між учнями класів відбувались під керівництвом комісії, а також екзаменаційних патрулів. Вони складались із учнів під наглядом дорослого.

Додатковим аспектом були численні аксесуари учасників, зокрема значки експертів, плакати, що інформували про проведення математичного свята.

Головний організатор - Освітнє видавництво Karty Grabowskiego, Щецінек, Польща. Координатором в Майбородівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів була учитель математики Коломійцева Марина Олександрівна.

Учасники були дуже активні та завзято брали участь в акції. По результатам найкращі знавці таблиці множення та найактивніші класи отримали солодкі сюрпризи. Всім дякуємо за участь, за успішний старт акції в Новознам’янській об’єднаній територіальній громаді.

Сподіваємось, що проведення Всесвітнього дня таблиці множення буде традиційним для нашої громади.