Кременчуцький район, Полтавська область

10 жовтня представники нашої громади взяли участь у форумі «Діалогова платформа #Полтавщина_інвестиційна»

Вчора, 10 жовтня, представники нашої громади взяли участь у форумі «Діалогова платформа #Полтавщина_інвестиційна».

З вітальним словом до гостей звернувся голова облдержадміністрації Валерій Головко , який в черговий раз підкреслив, що Полтавська область є тим регіоном, чий економічний потенціал представлений ефективним поєднанням потужних підприємств промисловості, аграрного сектору, сфери туризму та послуг, а все це підкріплюється успіхами у впровадженні реформ.

На правах співорганізатора до учасників заходу звернувся головний експерт проекту #ПРОМІС Ігор Лепьошкін, який відмітив активну співпрацю проекту з нашою областю.

Директор департаменту економрозвитку Inna Ishchenko розповіла про досвід Полтавщини з використання інструментів сприяння залученню інвестицій в область та презентувала #Інвестиційний_паспорт#Полтавщини, який ми розробили за підтримки проекту ПРОМІС та керівника мережа #РЕГІОНЕТ Олександр Дудка.

Серед учасників були виконавчий директор канадсько-української торгової палати Емма Турос, представник UkraineInvest - Ukraine Investment Promotion Office Віталій Стасюк, представники екпертного середовища та органів місцевого самоврядування міст Вінниця та Мелітополь, громад Полтавщини.

В рамках форуму на обговорення було винесено безліч актуальних тем щодо використання інструментів залучення інвестицій; історій успіху з реалізації інвестиційних проектів; розвитку індустріальних парків та використання маркетингу та брендування міст на сучасному рівні.