Кременчуцький район, Полтавська область

12 жовтня на території Майбородівської СБК пройшло свято «Козацькі забави 2018» до Дня захисника України, козацтва та Покрови для учнів старших класів (5- 8 класи)

На святі було організовано 5 станцій у яких діти приймали активну участь. А саме: Станція «Козацька історія», «Національна», «Козацькі побрехеньки», «Спортивна» та «Разом до змагань». Діти та вчителі школи (Пальчик А.Д., Сподін Т.В., Підварчанська В.І., Дивуленко Н.О.) приймали велику участь у підготовці свята. Після завершення змагань, завданням класа було приготувати страву.  На всю Майбородівку рознеслися запахи  козацької  каші, козацьких  чіпсів, пиріжків та смаколиків. Всі задоволенні таким святом і взяли до уваги про традицію цього свята. Підготували свято Коваль Ольга Ігорівна та Єфанова Єлизавета Валеріївна.