Кременчуцький район, Полтавська область

Фонд Вільнотерешківської бібліотеки поповнився новими надходженнями

Фонд Вільнотерешківської бібліотеки поповнився новими надходженнями дякуючи небайдужим односельцям.

Осінь - чарівна ,  казкова пора,  коли природа вбирається в яскраві шатри, стелить різнокольорові килими нам під ноги  , коли прозорішим стає повітря , розширюються обрії...

Осінь - пора підведення підсумків і складання планів на майбутнє. А осінні вечори - то особливе,  таємниче... то найкращий час для читання. Коли за вікном шелестить чи то листя , чи дощ , навіюючи спогади, ліричний настрій. Так ! Саме час для читання.

А бібліотека-  це місце, де можна знайти книгу,  яка вам до вподоби.

Можливо це жіночий роман?

А можливо пригодницький ?

Чи історичний ?

Ви цікавитесь історичними фактами ?

А можливо маєте бажання поринути у світ фентазі?

Познайомитися з сучасними українськими авторами?

Чи почитати книжку онуку?

Завітайте до Вільнотерешківської бібліотеки і візьміть до себе в гості книгу , потоваришуйте з нею . Адже читання книги - це: найкраща мандрівка ,  це бальзам для душі і живлення мозку.

Користуючись нагодою хочу повідомити  ,  що до фонду бібліотеки надійшло понад 100 книг подарованих читачами , мешканцями села Вільна Терешківка Волочай О. І. , Іванцовою Л. В. , Супрун В. А. за що їм особисто дякую.  І маю честь запросити всіх бажаючих до бібліотеки, адже всі ми любимо читати ,  та не кожен знайшов саме ту книгу , яка б його в цьому переконала.

З повагою зав.  Вільнотерешківською бібліотекою Гриценко Т.Я.