23 листопада в Новознам’янському сільському клубі відбулася прем’єра вистави-казки “Тарас в країні казок”

Дата: 27.11.2018 13:35

23 листопада в Новознамянському сільському клубі відбулася премєра вистави-казки Тарас в країні казок за участі дітей Вільнотерешківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.М. Волочая та Новознамянського НВК. Діти з великим бажанням готувалися до вистави: вчили слова до казки, та власними зусиллями разом з батьками виготовляли костюми. Підготувала сценарій казки акомпаніатор сільського клубу Мулявка Лілія Олексіївна.

Премєра пройшла на відмінно”. Задоволені були і глядачі і самі юні артисти. Теплими оплесками глядачі зустрічали і проводжали артистів. По закінченню свята для дітей була проведена дискотека.

Адміністрація клубу щиро дякує батькам учасників за співпрацю та розуміння.