14.12.2018 р. працівники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції "Початкова освіта: сучасні перспективи розвитку"

Дата: 22.12.2018 11:39

14.12.2018 р. методисти Коломійцева Марина Олександрівна і Ступак Валентина Анатоліївна відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради на чолі з начальником Дон Вірою Яківною взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції "Початкова освіта: сучасні перспективи розвитку", яка проходила на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка. Відвідали цікаві майстер-класи з елементами тренінгу: «Інтернет-платформи як методичне оновлення сучасного уроку», «Учитель-менеджер-учитель», «Сучасні діти – сучасні підходи до освітнього процесу», «Педагогічні інструменти для розвитку інноваторського мислення», «Створення освітнього простору в початковій школі в умовах без умов», отримали величезне задоволення від співпраці та можливості обміну досвідом, розширили коло знайомств, поповнили свої знання та збагатилися новими ідеями та лайфхаками для подальшої реалізації в освітньому процесі.

Дякуємо організаторам за плідну працю і доброзичливу атмосферу.