Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2018 13:13

Шановна Новознам"янська громадо!!!

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Щиро зичу Вам у новому році нових звершень та перемог в усіх справах. Нехай у Ваших оселях панує злагода,   затишок і святковий настрій.
         Щиро бажаю Вам відзначити Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та щирою радістю.
        Хай гарний святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров'ям, особистим щастям, взаєморозумінням  і любов'ю.
         Нехай 2019
 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям.

З  повагою   Ірина Кобка