Кращий читач Полтавщини 2019

Дата: 24.04.2019 15:30

Книги як парашути. Вони не принесуть вам ніякої користі , допоки закриті. Тож прививати любов до читання дітям треба змалечку для того, щоб виховати в них найкращі людські якості, навчити мислити.
            А де в наш час книга є найдоступнішою? В бібліотеці!
            На території нашої громади є три сільські та три шкільні бібліотеки. Одна з них,а саме шкільна бібліотека Новознам'янського НВК гостинно приймала учасників другого етапу обласного конкурсу "Кращий читач Полтавщини 2019", який відбувся 10 квітня.
            Усіх присутніх на заході огорнула атмосфера затишку і домашнього тепла створеного господинею - шкільним бібліотекарем Петровою Наталією Іванівною, та відчуття зацікавленості, бажання знати більше.
            Для учасників конкурсу були підібрані цікаві запитання на різні теми, щоб визначити найкращого читача, на які діти активно відповідали, а жюрі оцінювали відповіді та падбадьорювали конкурсантів. В бібліотеці панувала дружня атмосфера.
Переможцями 2 етапу конкурсу " Кращий читач Полтавщини 2019" стали :
Учениця 6 класу Майбородівської школи та читачка Майбородівської бібліотеки Коберник Мар'яна .

Учениця 7 класу Новознам'янського НВК та читачка Новознам'янської бібліотеки Шерстова Влада.
            Кожен з учасників конкурсу отримав у подарунок на згадку книгу від свого бібліотекаря , а ще - солодке частування, яскраві спогади та фото.