A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новознам'янська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Піщанської громади

Керівники сільськогосподарських підприємств та пасічники району дотримуйтесь заходів, правил та положень встановлених Законодавством України.

Дата: 26.04.2019 08:06
Кількість переглядів: 191

Керівники сільськогосподарських підприємств та пасічники району дотримуйтесь заходів, правил та положень встановлених Законодавством України.
Необхідні заходи:
1. Отримати ветеринарно-санітарний паспорт на пасіку у ветеринарній лабораторії, для чого необхідно здати зразки бджіл на аналізи для виключення наявності захворювань бджіл.
2. Поставити пасіку на облік у сільській раді за місцем постійного розташування пасіки, а у випадку кочівлі – у сільській раді, на територію якої прибули на кочівлю. (Наказ Міністерства аграрної політики України від 20 вересня 2000р. № 184/82 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2000 р за № 737/4958, п.7).
3. Отримати ветеринарне свідоцтво за формою №1 на перевезення бджолосімей на медозбір та запилення сільськогосподарських культур за межами області.
– При отриманні повідомлення від організації про проведення обробки сільськогосподарських культур пасічник повинен вивезти пасіку в безпечне місце, або ізолювати бджіл у вуликах на термін, передбачений обмеженням при застосуванні пестицидів.
– За три дні до проведення обробки, керівник сповіщає пасічників (населення) цієї місцевості (радіо, преса, подвірні обходи, сільські ради) про місце, терміни і час проведення обробки, встановлює спеціальні попереджувальні знаки безпеки з вказаною датою обробітку сільськогосподарських угідь.
– В разі не дотримання вимог керівник несе кримінальну відповідальність згідно з пунктами 6.2.1., 6.2.11.ДСП 8.8.1.2.001-98 та розділу 5 Держсанправил авіаційного застосування пестицидів та агрохімікатів в народному господарстві від 18.12.96, № 382.
Крім того, звертаємо увагу на наявність зручних для використання як пасічниками так і агровиробниками інтернет- ресурсів, зокрема, «GRAND EXPERT» ( веб-сайт: www.grand.expert), використання яких покращить комунікацію між ними, що стане додатковим дієвим механізмом по запобіганню отруєнь бджіл.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь