Привітання із днем праці

Дата: 26.04.2019 08:17

Привітання із днем праці!

Зі святом весни та праці - 1 Травня! Всім весняного настрою, здоров'я, здійснення самих райдужних мрій!

Щиро вітаємо Вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним.

Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаємо Вам, шановні, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів.

Колектив  виконавчого комітету Новознам"янської сільської ради!