Сьогодні бухгалтери відзначають своє професійне свято

Дата: 16.07.2019 08:58

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера. Дата свята вибрана не випадково – цього дня в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

До 2004 року свято відзначалося федерацією аудиторів і бухгалтерів України неофіційно, що дозволило підняти престиж професії, змусило представників державної влади по-новому поглянути на фахівців, усвідомити, що бухгалтерський облік – це не тільки податкова звітність, а й основа для прийняття управлінських рішень.

У результаті Указом Президента України № 662/2004 від 18.06.2004 16 липня було офіційно оголошено Днем бухгалтера.

Щиро вітаємо бухгалетрів громади! Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, невичерпних сил та наснаги. Нехай ваші очі завжди будуть пильними, а розум – ясним!

сільський голова Кобка І.М.,

виконавчий комітет