УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ ЗІ СПЛАТОЮ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ!

Дата: 21.07.2019 13:24

З 1 липня  2019 року працівники   виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради  розпочали роботу по видачі землевласникам та землекористувачам податкових повідомлень-рішень (квитанція).

У зв’язку з цим нагадуємо, що відповідно до норм Податкового кодексу України громадяни сплачують плату за землю  протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення – рішення   (квинтанція).

У випадку несвоєчасної сплати земельного податку, нараховується фінансова санкція та пеня:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- при затримці понад 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

До того ж ст.141 Земельного кодексу України передбачено, що у разі систематичної несплати земельного податку, земельна ділянка може бути вилучена без згоди землекористувача.

Квинтанцію для сплати земельного податку можна отримати в Новознам"янській сільській раді  (каб.16 на 2-му поверсі) або в Кременчуцькій ОДПІ за адресою :  м. Кременчук , вул. Троїцька,76.

Шановні громадяни, для уникнення конфліктних ситуацій, просимо своєчасно сплачувати нараховані суми земельного податку!