НЕ СПАЛЮВАТИ СМІТТЯ!

Дата: 10.09.2019 15:24

З приходом осені спалювання сухої рослинності, листя вже стало невід'ємним атрибутом діяльності мешканців нашої громади, де під час впорядкування земельних, присадибних ділянок деякі власники садиб спалюють посохлу траву, листя та інше сміття.

По-перше, такі дії призводять до пожежної небезпеки, а по-друге, під час спалювання в повітря потрапляють речовини, які дуже шкідливі для здоров’я людини.

Такі порушення пожежної та екологічної безпеки, відповідно до статті 77-1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», передбачають покарання у вигляді штрафу у розмірі від 170 до 340 грн.

При виявленні випадків незаконного спалювання сміття потрібно повідомляти до Кременчуцького районного відділу поліції за телефоном №102.

Давайте будемо ввічливими як до себе, так і до свого сусіда, адже чисте повітря - запорука нашого з вами здоров’я.