Дата: 16.09.2019 10:54

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації повідомляє, що з 25 по 28 вересня 2019 року у м.Кропивницький відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «AgroExpo-2019».  Виставка проходить сьомий рік поспіль, має 125000 кв.м. відкритої та 22700 кв.м. критої виставкової площі, де буде представлено широку номенклатуру сільськогосподарської техніки вітчизняних та зарубіжних брендів. Заплановано польову демонстрацію техніки та технологій для агропромислового комплексу України на полігоні площею 16 га.  «AgroExpo-2019» - це також місце проведення ділових форумів, спеціалізованих майданчиків для діалогу між представниками влади, великих машинобудівних компаній, топ-менеджерами іноземних та вітчизняних агрокорпорацій, а також експертами в аграрній сфері міжнародного рівня.

З програмою Виставки можна ознайомитися за посиланням: https://www.ukragroexpo.com.