1 жовтня вся Україна відзначає День людей похилого віку та День ветерана в Україні

Дата: 01.10.2019 09:14

Це наші батьки й матері, дідусі й бабусі, які пройшли через випробування часів тоталітаризму, пережили голодомори та репресії, витримали тягар воєнного лихоліття, здобули перемогу над нацизмом, подарували нам свободу.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Це покоління й тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розгром нацистських окупантів. Цього не маємо забувати.

Шановні ветерани, жителі старшого покоління нашої громади!

Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність для нас.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради світлого майбутнього.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

сільський голова Кобка І.М.

та виконавчий комітет Новознам`янської  сільської ради